I Spotkanie Rady Programowej Fundacji Lendtech

Radca prawny Monika Macura weźmie udział w I Spotkaniu Rady Programowej Fundacji Lendtech, które odbędzie się 9 maja 2023 r.

Celem spotkania jest przygotowanie założeń do IV edycji Kongresu Lendtech – wydarzenia organizowanego przez Fundację Lendtech oraz Polski Związek Instytucji Pożyczkowych, który odbędzie się 20 września w Warszawie.

W trakcie spotkania Członkowie Rady wybiorą kluczowe zagadnienia, które wejdą do programu Kongresu. Będzie to także okazja do omówienia trendów, szans i zagrożeń na rynku szybkich pożyczek konsumenckich.

W skład Rady Programowej Fundacji Lendtech wchodzą eksperci, obserwujący i analizujący rynek nowoczesnych finansów. Członkowie Rady aktywnie uczestniczą w wydarzeniach organizowanych przez Fundację.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.