Czy można bezpiecznie korzystać z Google Analytics?

W mediach głośno bywa o stanowiskach krajowych organów ochrony danych osobowych w kontekście korzystania z Google Analytics pod względem transferu danych osobowych do Stanów Zjednoczonych.

Stanowisko Narodowej Komisji ds. Informatyki i Wolności (CNIL) we Francji wydane 10 lutego 2022 r., na łamach bloga omawia aplikantka adwokacka Klaudia Palikot. Zachęcamy do lektury artykułu „Czy korzystanie z Google Analytics jest zgodne z prawem?”.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.