Czy dane osobowe staną się „nową walutą”?

W artykule „Dane osobowe jako waluta” na łamach bloga, radca prawny Monika Macura analizuje aktualne trendy dotyczące udostępniania przez konsumentów danych osobowych, i pozyskiwania tych danych przez przedsiębiorców.

Autorka zwraca uwagę na powszechność udostępniania danych, niedostatki w zakresie regulacji jeśli chodzi o ich wykorzystywanie i przechowywanie, a także – planowane działanie na poziomie europejskich, którym celem jest zwiększenie bezpieczeństwa dla konsumentów.

Zachęcamy do lektury!

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.