Cykl 6 nieodpłatnych webinariów

Zapraszamy do udziału w cyklu 6 nieodpłatnych webinariów, dotyczących usług płatniczych, oceny zdolności kredytowej, AI, RODO, blockchain i branży pożyczkowej. Zaplanowaliśmy dla Państwa spotkania, które poprowadzą radcowie prawni Monika Macura, Anna Jędrasiak oraz Michał Barwicki.

Pierwsze webinarium poprowadzi 15 lutego 2023 r. radca prawny Michał Barwicki. Celem spotkania jest przybliżenie uczestnikom problematyki świadczenia usług płatniczych. Ramowy program obejmuje zagadnienia dotyczące:

Drugie spotkanie poprowadzi 15 marca 2023 r. radca prawny Anna Jędrasiak, która omówi nowe zasady dotyczące oceny zdolności kredytowej, które będą obowiązywać od 19 maja 2023 r. Program ramowy obejmuje zagadnienia dotyczące:

Kolejne webinarium – 12 kwietnia 2023 r. poprowadzi radca prawny Michał Barwicki, który opowie o wykorzystywaniu AI w branży pożyczkowej. Podczas spotkania zostaną omówione zagadnienia dotyczące:

Czwarte webinarium, które odbędzie się 17 maja 2023 r., poprowadzi radca prawny Anna Jędrasiak, która zajmie się zagadnieniami związanymi z RODO, podpowie jak w praktyce radzić sobie z żądaniami osób, których dane dotyczą i obowiązkami administratora danych w tym zakresie. Program ramowy obejmuje tematykę dotyczącą:

14 czerwca 2023 r. piąte webinarium poprowadzi radca prawny Monika Macura, która zapozna uczestników z technologią blockchain, jej zaletami i przykładami praktycznego wykorzystania w branży fintech. Przyjrzy się jak KNF podchodzi do branży opartej na blockchain i czy trudno wdrożyć rozwiązanie oparte na blockchain. Prowadząca omówi:

Ostatnie spotkanie, zaplanowane na 13 września 2023 r., również poprowadzi je radca prawny Monika Macura. Uczestnicy dowiedzą się jak sprawować funkcję compliance ooficera w instytucji pożyczkowej. Prowadzącą poda praktyczne przykłady wdrożenia funkcji compliance w działalności instytucji pożyczkowej. Ramowy program obejmuje:

Zapraszamy do udziału!

Usługi płatnicze. Kiedy przedsiębiorca potrzebuje zezwolenia na świadczenie usług płatniczych

    ➡️ środa, 15.02.2023 r.
    10:00-11:00
    ⚖️ prowadzący: radca prawny Michał Barwicki
    ✅ rejestracja

Zasady oceny zdolności kredytowej po zmianach

    ➡️ środa, 15.03.2023 r.
    ⌚ 10:00-11:00
    ⚖️ prowadząca: radca prawny Anna Jędrasiak
    rejestracja

Wykorzystanie sztucznej inteligencji w branży pożyczkowej

    ➡️  środa, 12.04.2023 r.
    ⌚ 10:00-11:00
    ⚖️ prowadzący: radca prawny Michał Barwicki
    ✅ rejestracja

RODO praktyczne zagadnienia obsługi klienta w branży finansowej

    ➡️  środa, 17.05.2023 r.
    ⌚ 10:00-11:00
    ⚖️ prowadząca: radca prawny Anna Jędrasiak
    ✅ rejestracja

Blockchain w branży finansowej - zagadnienia wykorzystania blockchain w biznesie

    ➡️  środa, 14.06.2023 r.
    ⌚ 10:00-11:00
    ⚖️ prowadząca: radca prawny Monika Macura
    ✅ rejestracja

Nadzór nad branżą pożyczkową

    ➡️  środa, 13.09.2023 r.
    ⌚ 10:00-11:00
    ⚖️ prowadząca: radca prawny Monika Macura
    rejestracja

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.