Blockchain w biznesie – nowy cykl artykułów

Na łamach naszego bloga pojawił się nowy artykułu autorstwa radcy prawnego Moniki Macury, na temat wykorzystywany blockchain w biznesie. Jest to pierwszy z cyklu artykułów nt. blockchan, w ramach których mec. Macura będzie w przystępny sposób wyjaśniać zagadnienia dotyczące blockchain i powiązanych z nim zjawisk, usług i funkcjonalności.

W materiale w przystępny sposób omówiona jest istota technologii blockchain, czyli swoistej rozproszonej bazy danych.

Na praktycznych przykładach m.in. tokenów, smart contracts czy walut cyfrowych – mec. Macura analizuje możliwości wykorzystywania blockchain.

Zachęcamy do lektury artykułu „Blockchain w biznesie

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.