Biznes.ai: zarządzanie projektami sztucznej inteligencji

Radca prawny Michał Barwicki dołącza do grona słuchaczy studiów podyplomowych „Biznes.ai: zarządzanie projektami sztucznej inteligencji”, organizowanych przez Akademię Leona Koźmińskiego.

Celem studiów podyplomowych „Biznes.ai: zarządzanie projektami sztucznej inteligencji” jest przekazanie menedżerom i specjalistom różnych branż praktycznej wiedzy z zakresu funkcjonowania, wdrażania oraz wykorzystywania rozwiązań sztucznej inteligencji (AI) w organizacji. Nabyte kompetencje i praktyczne ćwiczenia pozwolą absolwentom na samodzielne inicjowanie, udział i kierowanie projektami AI.

Interdyscyplinarne zajęcia podzielone będą na 4 główne moduły:

Szczegółowy informacje organizacyjne oraz program zajęć dostępne są na stronie internetowej uczelni.

Radca prawny Michał Barwicki uzyskał wpis na listę radców prawnych we wrześniu 2022 r. Jest członkiem rządowej Grupy Roboczej ds. Sztucznej Inteligencji, a w najbliższym czasie poprowadzi webinarium „BNPL - o co chodzi i jak wejść na rynek e- commerce z produktem finansowym”.

 

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.