Aleksandra Skrzypczyńska absolwentką studiów podyplomowych FinTech SGH

Aplikantka adwokacka Aleksandra Skrzypczyńska ukończyła roczne studia podyplomowe organizowane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie, we współpracy z FinTech Poland, Biuro Informacji Kredytowej S.A. i Cashless.pl.

Studia kierowane były do praktyków, którzy zawodowo zajmują się rynkami finansowymi:

Wykładowcami byli również praktycy, o różnorodnym doświadczeniu w sektorze finansowym. Zagadnienia omawiane w trakcie zajęć dotyczyły nowych zjawisk na rynku finansowym, kwestii regulacyjnych i nadzorczych, wykorzystywania nowych technologii, w tym:

Studia były także wzbogacone o autorski projekt EduSprint – jedyny w Polsce program, którego celem jest praktyczne rozwiązywanie problemów i ich późniejsze możliwości wdrożenia. Program ma swoje korzenie w inicjatywie brytyjskiego Financial Conduct Authority pod nazwą TechSprint, gdzie przedstawiciele różnych sektorów wypracowują propozycje zmian i budowania innowacyjnych narzędzi, upraszczających funkcjonowanie rynku.

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.