Aleksandra Skrzypczyńska Certyfikowanym AML Officerem

Aplikantka adwokacka Aleksandra Skrzypczyńska ukończyła kurs „Certyfikowany AML Officer”, organizowany przez Langas Group.

Program szkolenia przygotowany został w oparciu o regulacje i standardy międzynarodowe w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Partnerem kursu jest Stowarzyszenie Compliance Polska.

Zakres merytoryczny zajęć prezentował poszczególne zagadnienia z perspektywy międzynarodowej i krajowej, i obejmował m.in.:

Szczegółowe informacje na temat szkolenia dostępne są na dedykowanej stronie internetowej>

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.