AML w praktyce

31 sierpnia 2022 r. Monika Macura, Michał Barwicki i Anna Jędrasiak poprowadzą szkolenie poświęcone wybranym zagadnieniom przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy „AML w praktyce” dla członków Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

W ramach stacjonarnego szkolenia, radcowie prawni przedstawią wybrane aspekty AML.

Aplikant radcowski Michał Barwicki dokona pogłębionej analizy zjawiska prania pieniędzy, omawiając:

Aplikanta radcowska Anna Jędrasiak przedstawi wytyczne w sprawie stosowania uproszczonych i wzmożonych środków bezpieczeństwa finansowego oraz czynniki ryzyka, a także omówi zagadnienia dot. ochrony danych w obszarze AML/CFT oraz instytucję Customer Due Diligence.

Na zakończenie radca prawny Monika Macura omówi przekazywanie informacji do Generalnego Inspektora Informacji Finansowej (GIIF) oraz kary administracyjne i sankcje prawne, a także podsumuje cały warsztat.

Po części merytorycznej przewidziana będzie sesja pytań i odpowiedzi.

Udział jest nieodpłatny dla członków PZIP, osoby spoza organizacji mogą uczestniczyć w szkoleniu odpłatnie.

Formularz rejestracyjny>

DANE KONTAKTOWE

kancelaria

ul. Odyńca 7/13
02-606 Warszawa

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Dzielimy się naszą fachową wiedzą oraz doświadczeniem.Bądź pierwszym, który się dowie o naszych inicjatywach, spotkaniach ze specjalistami Kancelarii i zmianach w prawie, istotnych dla działalności Twojej branży. Zachęcamy do lektury i subskrypcji naszego newslettera.

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Radcy Prawnego Monika Macura newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Kancelarii drogą e-mailową. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych.